Grafinio dizaino paslaugos

Kas yra grafinis dizainas?

Tai grafikos kūrinys, kurį gali pamatyti visi. Naudojant specialias programas ir pasitelkiant patyrusių savo srities žinovų vaizduotę, kuriami unikalūs grafinio dizaino kūriniai. Mūsų komanda jau seniai įsitvirtino kaip  patikimas partneris, mąstantis kūrybiškai, visada atliekantis darbus iki sutarto termino pabaigos. Su mumis jau šiandien pajusite gerėjančius savo verslo rezultatus! Pateikti norimos palaugos užklausą galite tiesiog dabar. Taigi, kas sudaro grafinį dizainą:

  1. Unikalus svetainės dizainas. Interneto svetainės dizainas kuriamas parenkant optimalius grafikos elementus, šriftą, spalvas. Dizainas tiesiogiai susijęs su svetainės funkcionalumu, vadinasi, ir su patogumu naudotis juo svetainės lankytojams.
  2. Įmonės ar produkto logotipas. Logotipų kūrimas – pagrindinė mūsų veiklos kryptis. Iš esmės, logotipas – tai įmonės veidas. Jis reikalingas tam, kad produktai būtų viešai pateikiami ir atpažįstami. Būtent tai yra svarbiausias įvaizdžio formavimo etapas. Būtent nuo logotipo prasideda sėkminga jūsų verslo pradžia.
  3. Vizitinių kortelių maketai. Mes sėkmingai dirbame kurdami „užrašų“, kuriuose pateikiami jūsų įmonės kontaktiniai duomenys, dizainą. Mūsų tikslas – nedidelio formato lapelyje pateikti visą reikiamą informaciją.
  4. GIF animacija. Mes sukursime originalius trumpus vaizdo įrašus apie jūsų prekes ir paslaugas – ryškius, įdomius, įsimintinus filmukus, patraukiančius vartotojų dėmesį ir skatinančius pirkti.
  5. Vientisas įmonės stilius. Tai dar viena įmonės teikiama paslauga, kuri leidžia sukurti jūsų įmonės vizualinį įvaizdį. Jis apima visą grafinio dizaino paslaugų spektrą: logotipą, blankus, vizitines korteles. Viskas turi būti sukurta tuo pačiu originaliu stiliumi, išryškinančiu produkto savitumą.
  6. Svetainių reklaminiai skydeliai („baneriai“). Tai grafnio dizaino informacijos, skirtos skleisti ant specialių konstrukcijų, kūrimas. Tai galingas reklamos įrankis, galintis plačiai paveikti tikslinę auditoriją.

7    Plakatų, skrajučių maketai. Tai yra labiausiai paplitusi reklamos priemonė. Skrajutėmis ir plakatais dažniausiai pranešama apie įstaigos atidarymą, įmonės veiklas ir t.t.

8    Pakuotės dizainas. Tai darbas, susijęs su prekių įpakavimo grafiniu dizainu, tai yra pagrindinis prekės ženklo atributas. Pakuotė yra laikoma savotišku bendravimo su pirkėju būdu, leidžiančiu skatinti prekių pardavimus.

9    Knygos viršelio ar albumo dizainas, brošiūros – tai vienas iš etapų, paruošiant rankraščius spausdinimui. Gražus ir ryškus viršelis didina pardavimus rinkoje.

Kitos siūlomos paslaugos

Užsisakykite grafinio dizaino paslaugas

Užpildykite pateiktą formą apačioje ir me su Jumis susisieksime