Grafinio dizaino paslaugos

Kas nusako kiekvienos verslo idėjos sėkmę? Žinoma, kad didėjantys pardavimų skaičiai. Visgi, ką daryti, jeigu jūs nežinote, kaip tinkamai pasiūlyti klientui savo produktą, kad jis būtų nupirktas, kaip teisingai pateikti jį rinkoje ir uždirbti pinigų? Siekiant užtikrinti svetainės sėkmingą plėtrą, siūlome pasinaudoti SEOFY, tikrų proefesionalų, teikiamomis grafikos dizaino bei SEO paslaugomis.

Nuo grafinio dizaino iki ...

Ieškote naujų savo verslo plėtros kelių ir galimybių? Nūdienos tikrovė juda interneto technologijų vystymosi kryptimi. Šiandien be savo svetainės ir originalios verslo idėjos yra sunku tinkamai konkuruoti. Todėl siūlome atkreipti dėmesį į įvairias žemiau išvardintas paslaugas.

Grafikos ir dizaino paslaugos - Kas tai?

Kas yra grafikos dizainas? Tai grafikos kūrinys, kurį gali pamatyti visi. Naudojant specialias programas ir pasitelkiant patyrusių savo srities žinovų vaizduotę, kuriami unikalūs grafinio dizaino kūriniai. Mūsų komanda jau seniai įsitvirtino kaip patikimas partneris, mąstantis kūrybiškai, visada atliekantis darbus iki sutarto termino pabaigos. Su mumis jau šiandien pajusite gerėjančius savo verslo rezultatus! Pateikti norimos palaugos užklausą galite tiesiog dabar. Taigi, kas sudaro grafinį dizainą:
1. Unikalus svetainės dizainas. Interneto svetainės dizainas kuriamas parenkant optimalius grafikos elementus, šriftą, spalvas. Dizainas tiesiogiai susijęs su svetainės funkcionalumu, vadinasi, ir su patogumu naudotis juo svetainės lankytojams.
2. Įmonės ar produkto logotipas. Logotipų kūrimas – pagrindinė mūsų veiklos kryptis. Iš esmės, logotipas – tai įmonės veidas. Jis reikalingas tam, kad produktai būtų viešai pateikiami ir atpažįstami. Būtent tai yra svarbiausias įvaizdžio formavimo etapas. Būtent nuo logotipo prasideda sėkminga jūsų verslo pradžia.
3. Vizitinių kortelių maketai. Mes sėkmingai dirbame kurdami „užrašų“, kuriuose pateikiami jūsų įmonės kontaktiniai duomenys, dizainą. Mūsų tikslas – nedidelio formato lapelyje pateikti visą reikiamą informaciją.
4. GIF animacija. Mes sukursime originalius trumpus vaizdo įrašus apie jūsų prekes ir paslaugas – ryškius, įdomius, įsimintinus filmukus, patraukiančius vartotojų dėmesį ir skatinančius pirkti.
5. Vientisas įmonės stilius. Tai dar viena įmonės teikiama paslauga, kuri leidžia sukurti jūsų įmonės vizualinį įvaizdį. Jis apima visą grafikos paslaugų spektrą: logotipą, blankus, vizitines korteles. Viskas turi būti sukurta tuo pačiu originaliu stiliumi, išryškinančiu produkto savitumą.
6. Svetainių reklaminiai skydeliai („baneriai“). Tai grafikos informacijos, skirtos skleisti ant specialių konstrukcijų, kūrimas. Tai galingas reklamos įrankis, galintis plačiai paveikti tikslinę auditoriją.
7. Plakatų, skrajučių maketai. Tai yra labiausiai paplitusi reklamos priemonė. Skrajutėmis ir plakatais dažniausiai pranešama apie įstaigos atidarymą, įmonės veiklas ir t.t.
8. Pakuotės dizainas. Tai darbas, susijęs su prekių įpakavimo grafikos dizainu, tai yra pagrindinis prekės ženklo atributas. Pakuotė yra laikoma savotišku bendravimo su pirkėju būdu, leidžiančiu skatinti prekių pardavimus.
9. Knygos viršelio ar albumo dizainas, brošiūros – tai vienas iš etapų, paruošiant rankraščius spausdinimui. Gražus ir ryškus viršelis didina pardavimus rinkoje.

Svetainių kūrimas ir priežiūra

Reikia sukurti naują svetainę arba atnaujinti jau esamą? Ir tuomet SEOFY jūsų paslaugoms! Mes kuriame interneto svetaines, projektuojame dizainą, dirbame su mobiliosiomis versijomis. Mūsų veiklos sritis plati: modernizacija, administravimas, techninė pagalba, turinio marketingas. Atskira yra reklamos ir SEO optimizavimo paslauga. Mes dirbame su populiariomis paieškos sistemomis Google ir Yandex, todėl garantuojame aukštą jūsų svetainės reitingą šiose sistemose.
Tiesiog susisiekite su mumis ir pamatysite pirmuosius rezultatus jau po pirmojo bendradarbiavimo su įmone SEOFY mėnesio!

Teikiamos grafinio dizaino paslaugos

Mūsų dizaineriai yra pasiruošę sukurti Jūsų verslo poreikius atitinkantį dizainą, kuris padės parduoti lengviau!
  • Unikalus svetainės dizainas
  • Įmonės ar produkto logotipas
  • Vizitinių kortelių maketai
  • GIF animacija
  • Reklaminiai skydeliai „baneriai“
  • Plakatų, skrajučių maketai
  • Pakuotės dizainas
  • Knygos viršelio ar albumo dizainas

Susisiekite su mumis: seofy@seofy.lt arba tel. 8 672 35775

seo paslaugos | logotipų kūrimas | grafikos ir dizaino paslaugos