Grafinio Dizaino Paslaugos Jūsų Verslui

Maketavimo ir Grafinio dizaino paslaugos - Nuo idėjos sukūrimo iki galutinio produkto.

Grafinio dizaino paslaugos – Kas nusako kiekvienos verslo idėjos sėkmę? Žinoma, kad didėjantys pardavimų skaičiai. Visgi, ką daryti, jeigu jūs nežinote, kaip tinkamai pasiūlyti klientui savo produktą, kad jis būtų nupirktas, kaip teisingai pateikti jį rinkoje ir uždirbti pinigų? Siekiant užtikrinti svetainės sėkmingą plėtrą, siūlome pasinaudoti tikrų proefesionalų, teikiamomis grafinio dizaino paslaugomis.

grafinio dizaino paslaugos

Grafinio dizaino paslaugos - Kas tai?

Tai grafikos kūrinys, kurį gali pamatyti visi. Naudojant specialias programas ir pasitelkiant patyrusių savo srities žinovų vaizduotę, kuriami unikalūs grafinio dizaino kūriniai. Mūsų komanda jau seniai įsitvirtino kaip patikimas partneris,
mąstantis kūrybiškai, visada atliekantis darbus iki sutarto termino pabaigos. Su mumis jau šiandien pajusite gerėjančius savo verslo rezultatus! Pateikti norimos grafinio dizaino palaugos užklausą galite tiesiog dabar.
LOGOTIPO KŪRIMAS
FiIRMINO STILIAUS KŪRIMAS
LANKSTINUKŲ DIZAINO KŪRIMAS
KNYGOS VIRŠELIO KŪRIMAS
PAKUOTĖS DIZAINAS
VIZITINĖS KORTELĖS DIZAINAS
PLAKATŲ DIZAINAS
SKRAJUČIŲ DIZAINAS
REKLAMINIŲ SKYDELIŲ DIZAINAS
INTERNETINĖS SVETAINĖS DIZAINAS
VEKTORIŲ KŪRIMAS
SOCIALINĖS MEDIJOS DIZAINAS

Kas sudaro grafinį dizainą:

1.  Unikalus svetainės dizainas. Interneto svetainės dizainas kuriamas parenkant optimalius grafikos elementus, šriftą, spalvas. Dizainas tiesiogiai susijęs su svetainės funkcionalumu, vadinasi, ir su patogumu naudotis juo svetainės lankytojams.
2.  Įmonės ar produkto logotipas. Logotipų kūrimas – pagrindinė mūsų veiklos kryptis. Iš esmės, logotipas – tai įmonės veidas. Jis reikalingas tam, kad produktai būtų viešai pateikiami ir atpažįstami. Būtent tai yra svarbiausias įvaizdžio formavimo etapas. Būtent nuo logotipo prasideda sėkminga jūsų verslo pradžia.
3.  Vizitinių kortelių maketai. Mes sėkmingai dirbame kurdami „užrašų“, kuriuose pateikiami jūsų įmonės kontaktiniai duomenys, dizainą. Mūsų tikslas – nedidelio formato lapelyje pateikti visą reikiamą informaciją.
4.  GIF animacija. Mes sukursime originalius trumpus vaizdo įrašus apie jūsų prekes ir paslaugas – ryškius, įdomius, įsimintinus filmukus, patraukiančius vartotojų dėmesį ir skatinančius pirkti.
5.  Vientisas įmonės stilius. Tai dar viena įmonės teikiama paslauga, kuri leidžia sukurti jūsų įmonės vizualinį įvaizdį. Jis apima visą grafikos paslaugų spektrą: logotipą, blankus, vizitines korteles. Viskas turi būti sukurta tuo pačiu originaliu stiliumi, išryškinančiu produkto savitumą.
6.  Svetainių reklaminiai skydeliai („baneriai“). Tai grafikos informacijos, skirtos skleisti ant specialių konstrukcijų, kūrimas. Tai galingas reklamos įrankis, galintis plačiai paveikti tikslinę auditoriją.
7.  Plakatų, skrajučių maketai. Tai yra labiausiai paplitusi reklamos priemonė. Skrajutėmis ir plakatais dažniausiai pranešama apie įstaigos atidarymą, įmonės veiklas ir t.t.
8.  Pakuotės dizainas. Tai darbas, susijęs su prekių įpakavimo grafikos dizainu, tai yra pagrindinis prekės ženklo atributas. Pakuotė yra laikoma savotišku bendravimo su pirkėju būdu, leidžiančiu skatinti prekių pardavimus.
9.  Knygos viršelio ar albumo dizainas, brošiūros – tai vienas iš etapų, paruošiant rankraščius spausdinimui. Gražus ir ryškus viršelis didina pardavimus rinkoje.

Grafinis dizainas*

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Seofy komanda padės sukurti grafinio dizaino idėją ir ją įgyvendinti. Susisiekite su mumis užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 667 00033

Grafinio dizaino paslaugos

[vc_column width="1/2"]Grafinio dizaino paslaugos - Kas nusako kiekvienos verslo idėjos sėkmę? Žinoma, kad didėjantys pardavimų skaičiai. Visgi, ką daryti,

Editor's Rating:
5