Internetinių svetainių nuoma ar kūrimas: kas geriau?

Jeigu norite savo verslą vystyti internete, nebūtina kurti internetinę svetainę. Galima išsinuomoti jau sukurtą projektą, tad siūlome būtinai pasinaudoti populiariausia mūsų paslauga - internetinių svetainių nuoma. Mūsų katologe pateikiami įvairių krypčių verslams skirti prototipai. Taip pat mes kuriame ir naujas internetines svetaines (naudojantis TVS arba nuo nulio). Pažvelkime, kas yra naudingiau jūsų verslui: internetinių svetainių nuoma ar naujos internetinės svetainės kūrimas.
internetiniu svetainiu nuoma ar kurimas

 Internetinių svetainių  nuoma nuo €8 mėn.

Internetinių svetainių nuoma ir kūrimas – Mes nuomojame jau sukurtas įvairaus pobūdžio internetines svetaines. Visos jos optimizuotos remiantis SEO taisyklėmis, pasižymi patraukliu dizainu ir patogiu funkcionalumu. Jūs galite per 1 dieną išsirinkti, apmokėti, naudotis ištekliais. Neteks ilgai laukti, kol savo srities žinovai atliks darbą, pakoreguos prototipą.

 

Internetinių svetainių nuoma ir jos privalumai:

 • Laisvė eksperimentuoti – Galima rinktis įvairius variantus, kad nuspręstumėte, kokiu verslu norėtumėte užsiimti.
 • Sukurta optimizacija – Visi kataloge esantys projektai profesionalų optimizuoti pagal SEO reikalavimus. Paleidžiant projektą, galima tikėtis greito paieškos sistemų pateikiamų pozicijų augimo.
 • Internetinės svetainės nuomos kaina mažesnė nei naujos internetinės svetainės kūrimas. Jūs mokate už teisę naudotis jau paruoštais ištekliais, bet nemokate už programuotojų, dizainerių, rinkodaros ar kitų sričių specialistų darbą. Tokiu būdu žymiai sutaupoma.
 • Techninė pagalba – Jeigu atsiranda problemų dėl išsinuomoto ištekliaus, jūs galite kreiptis dėl techninės pagalbos, kad gautumėte greitą atsakymą.

Mes nuomojame internetines svetaines, kurios patogios vartotojams. Kiekvienas projektas yra paruoštas darbui. Jūs galite lengvai perprasti jo funkcionalumą arba kreiptis dėl pagalbos, jeigu iškyla sunkumų. Mes rūpinamės klientais, stengiamės, kad internetinių svetainių nuoma būtų prieinama ir patogi.

 

Naujų internetinių svetainių kūrimas

Naujos internetinės svetainės kūrimas – tai atsakinga užduotis, kuri reikalauja finansinių ir laiko investicijų. Jeigu siekiate ilgalaikio verslo internete, šis būdas jums yra tinkamas.

 

Internetinių svetainių kūrimas ir jų privalumai:

 • Kuriant projektą, iki mažiausių smulkmenų galima apmąstyti dizainą, turinį, funkcionalumą.
 • Patogumas klientams – Kuriant projektą, galima atlikti tikslinės auditorijos tyrimą, sukurti internetinę svetainę, atsižvelgus į jos poreikius. Renkantis jau sukurtą variantą, galimas tikslinės auditorijos poreikių neatitikimas.
 • Prekės ženklas – Kuriant dizainą, galima naudoti įmonės stilistiką. Renkantis publikavimui skirtą turinį, galima atkreipti dėmesį į prekės ženklo vertę.
 • Jeigu jūs vėliau negalėsite skirti lėšų internetinės svetainės darbo tobulinimui, ji vis tiek liks jūsų nuosavybe. Laikui bėgant, jūs galėsite grįžti prie jos tobulinimo darbų.
 • Projekto plėtra – Pakeitimų, kuriuos leidžiama atlikti su išnuomotais ištekliais, sąrašas yra pakankamai nedidelis. Asmeninio ištekliaus plėtra yra visiškai neribojama.

Internetinių svetainių kūrimo kaina apima domeno vardo registravimą, ištekliaus prototipo, svetainės dizaino, pagrindinio turinio sukūrimą, vidinę optimizaciją, puslapio talpinimą internete. Papildomai apmokamas SEO turinio kūrimas ir paskelbimas, kontekstinė reklama, SEO optimizacija, kitos paslaugos. Paslaugų paketo kaina apskaičiuojama individualiai.

 

Privalumai

 • Didžiulis internetinių svetainių nuomai skirtų variantų pasirinkimas įvairių krypčių verslui.
 • Profesionalus kolektyvas. Pas mus dirba patyrę programuotojai, dizaineriai, tekstų rašytojai, verslo vadybininkai. Mes pasiruošę atlikti bet kurią pateiktą užduotį.
 • Dirbame oficialiai pagal Sutartį. Sąžiningai atliekame visus prisiimtus įsipareigojimus. Laikomės nustatytų terminų.
 • Teikiame SEO ir SMM, kontekstinės reklamos paslaugas. Jums nereikės keisti įmonės, švaistyti laiką ieškant naujų rangovų.
 • Esame pasiruošę valdyti projektą. Jeigu neturite laiko apsilankymams internete, mes kursime ir skelbsime jūsų įmonės turinį.
 • Dirbame su įvairių šalių užsakovais, vykdome projektus įvairiomis kalbomis. Mūsų biuras įsikūręs Vilniuje (Lietuvoje). Mes nuotoliniu būdu teikiame paslaugas ir priimame apmokėjimus.
 • Nenusigręžiame nuo jau užbaigtų projektų. Jeigu jums prireiks ištekliaus tobulinimo darbų, reikės šalinti virusus, atkurti prieigą, pagelbės techninės pagalbos tarnyba.

 

Kaip mes dirbame

Kurti projektą galima ant jau paruoštos platformos arba pradedant visiškai nuo pradžių.  TVS (turinio valdymo sistemos) pasirinkimas sutrumpina internetinės svetainės kūrimo laiką. Taip nutinka dėl jau sukurtų kodo fragmentų. Jau sukurtame projekte taip pat bus lengviau ateityje atlikti pataisymus. Turinio valdymo sistema taip pat leidžia vystyti projektą, savarankiškai  įkelti naują medžiagą.

 

Internetinės svetainės kūrimo etapai:

 • Temos pasirinkimas – Užduočių, kurias turėtų išspręsti projektas, sąrašo kūrimas. Tikslinės auditorijos tyrimas. Plėtros internete plano sudarymas.
 • Domeno, hostingo pavadinimas – tai adresas, kurį vartotojai įrašys naršyklės eilutėje. Hostingas – tai serveris duomenų centre, kur bus saugoma medžiaga bei reikalingos aptarnavimo programos.
 • Kūrimo būdo pasirinkimas – Daugiau nei 90% išteklių sukuriama TVS. Tai greičiau ir pigiau, negu rašyti kodą nuo pat pradžių. Populiarios TVS: WordPress, Joomla, Drupal.
 • Struktūros sukūrimas – Nustatomas bazinis puslapių ir įrašų skaičius. Užpildomos skiltys. Sukuriamas pagrindinis meniu, puslapių persiuntimas.
 • Įskiepių diegimas – Įskiepių funkcionalumas priklauso nuo išteklių paskirties. Populiarūs plėtiniai: turinio paieška, naujo vartotojo registravimas, naujausi įrašai, atsiliepimų forma.
 • Dizaino sukūrimas – Puslapių apipavidalinimas turi atitikti projekto temą. Vartotojas turi iškart suprasti, kur papuolė. Jo dėmesį patraukti reikia per 2-3 sekundes.
 • Prieš atiduodant projektą užsakovui, jis yra testuojamas, įskaitant ir gebėjimą prisitaikyti. Radus klaidų, prototipas siunčiamas taisyti.

Ar internetinių svetainių kūrimas yra greitas procesas? Tai priklauso nuo užsakymo sąlygų. Vidutiniškai sukuriama per 2-3 savaites. Per 1-2 dienas sukuriamas nukreipimas. Įmonės vizitinės kortelės ar specialisto tinklaraščio kūrimas trunka nuo 3 dienų iki 1 savaitės. Daug puslapių turinčių korporacinių portalų, internetinių parduotuvių, virtualių bibliotekų, media išteklių kūrimas  trunka 3 ir daugiau savaičių.

Internetinė svetainė*

 

Išvados

Nebūtina kurti naują internetinę svetainę, jei norite vystyti verslą internete. Jūs galite išsirinkti vieną iš jau sukurtų projektų.  Nuoma padės greitai pradėti pardavimus, nešvaistyti laiko kontroliuojant kūrimo procesus. Kol atrasite savojo verslo nišą, jūs galite išbandyti įvairias verslo sritis.

Tiems, kurie yra orientuoti į ilgalaikį verslą ir įsitikinę savo rinkodaros strategija, internetinės svetainės kūrimas yra tinkamesnis pasirinkimas. Kuriant nuo pat pradžių, galima apgalvoti dizainą, turinį, struktūrą, funkcionalumą. Pasibaigus bendradarbiavimui, gautas produktas tampa jūsų nuosavybe. Jūs galite juo naudotis be jokių apribojimų, kurie yra numatyti nuomos atveju.

Mes dirbame profesionaliai, kurdami internetines svetaines  nuomai ir pagal individualų užsakymą. Visi darbai pasižymi patraukliu dizainu, patogiu naudojimusi, vidine optimizacija. Kiekvienas užbaigtas projektas paruoštas pradėti pardavimus. Jums nekils valdymo sunkumų, jeigu atsirastų problemų, tikrai padės techninės pagalbos tarnyba.

Kad sužinotumėte internetinės svetainės kūrimo ar nuomos kainą, paskambinkite mums arba palikite užklausą. Mes atsakysime į visus klausimus, padėsime nustatyti bendradarbiavimo galimybes.

elektroniniu-parduotuviu-nuoma-kurimas

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ

Nuoma nuo €15 mėn.

Įsigijimas nuo €399

ilgamete patirtis-geriausias-ivertinimas

ILGAMETĖ PATIRTIS

internetiniu-svetainiu-nuoma-kurimas

Internetinė svetainė

Nuoma nuo €8 mėn.
Įsigijimas nuo €199

Internetinės vetainės nuomos ir kūrimo paruošimo etapai

 • 1

  Aiškinamės kliento poreikius

 • 3

  Pradedami internetinės svetainės darbai

 • 2

  Parenkamas tinkamiausias dizainas

 • 4

  Supažindiname klientą su svetainės administravimu

SPAUSKITE ŠĮ MYGTUKĄ IR UŽSISAKYKITE INTERNETINĘ SVETAINĘ!

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Norėdami užsakyti internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimo ar nuomos paslaugą, susisiekite su mumis
užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 672 35775