Išorinė SEO optimizacija | Išorinis SEO

Kad būtų sėkmingai didinamas svetainės populiarumas, ji turi kelti paieškos sistemų algoritmų pasitikėjimą. Išorinė Seo optimizacija apima darbus, skirtus padidinti apsilankymų svetainėje skaičių, persiunčiant iš kitų šaltinių. Trečiųjų šalių nuorodos į domeną didina svetainės autoritetą, prisideda prie jos populiarinimo paieškos sistemose. Nors 90% sėkmės užtikrina vidinė seo optimizacija, padidėjęs paspaudimų skaičius hipernuorodomis prisideda prie svetainės populiarinimo.

Atgalinės nuorodos

Išorinis SEO optimizavimas – Darbų atlikimo etapai

Pirmasis projekto darbų etapas – išorinis SEO auditas. Specialistas patikrina nuorodų į domeną skaičių ir kokybę. Remiantis audito rezultatais, sudaromas viešinimo planas, strategija ir skelbimo vietos.  SEO auditas atsižvelgia į tiesiogines interneto vartotojų nuorodas, tačiau ši dalis į planą nėra įtraukiama.

Kad paieškos sistemos neapribotų veiklos arba tinklalapis negautu sankcijų, dirbti reikia  labai atsakingai.  Pavyzdžiui, paieškos sistemos Yandex  filtras „Minusinsk“  pristabdo projekto vystimą keliems mėnesiams.  Negalima iš karto publikuoti daug nuorodų. Kad nerizikuotumėte, darbus reikia patikėti  šios srities žinovams. Optimizavimo ekspertai sugebės pasiekti rezultatų, išvengdami apribojimų.

 

Išorinių nuorodų publikavimas

Nuorodų paskelbimas internete vykdomas palaipsniui. Neskubus ir apgalvotas darbas leidžia pasiekti norimų rezultatų. Nauji domenai, pasižymintys žemu paieškos sistemų pasitikėjimo lygiu, netinkami naudoti. Skelbti galima tik tose svetainėse, kurios egzistuoja mažiausiai 3 mėnesius, o dar geriau – bent 1 metus.

Prieš publikavimą sudaromas (anchor sąrašas) – sąrašas frazių, kurias įvedus vyksta peradresavimas į kliento svetainę. Anchor sąrašas – tai ne semantinių žodžių branduolio sudarymas. Vartotojai, tiesiogiai ieškodami svetainės, vartoja šnekamosios kalbos posakius. Jų paskelbimas leidžia pasiekti tikslą.

Nuorodų pirkimo kaina yra įtraukta į išorinės SEO optimizacijos kainą. Paskelbimo variantai:

  • Apmokant kasdien.
  • Už vienkartinį paskelbimą.

Pasirenkami kiek įmanoma įvairesni skelbimo šaltiniai: naujienų ir informacijos platformos, asmeniniai tinklaraščiai, socialiniai tinklai, forumai. Jie turėtų būti temiškai susiję su svetaine, kad būtų suteikta pakankamai persiuntimų.

 

Publikavimas kataloguose

Teminiai ir profesiniai katalogai buvo geras instrumentas prieš  5-10 metų. Dabar jie tik silpnina profilį. Jie prarado savo efektyvumą, nes pats paskelbimo faktas nebėra toks veiksmingas, mat vartotojai retai peržiūrinėja katalogus. Auditorijos susidomėjimą padidinti leidžia atsiliepimų šaltiniai.

 

Atsiliepimų vietos

Remiantis statistika, 70% apklaustųjų žmonių, prieš pirkdami, perskaito atsiliepimus apie prekes ar paslaugas. Hipersaitų skelbimas tokio pobūdžio platformose ne tik padidina  svetainės patikimumą, bet ir atlieka lidogeneraciją.

 

 

Yra du būdai užsakyti išorinę SEO optimizaciją su atsiliepimų skelbimu:

  • Nusipirkti teigiamų atsiliepimų rašymą ir skelbimą. Tai sukuria gerą nuomonę apie įmonę, bet reikalauja sąnaudų.
  • Minios rinkodara (Crowd marketing). Mainais už premiją pasiūlyti klientams parašyti tikrus atsiliepimus. Šiai strategijai įgyvendinti tinkamos atsiliepimų svetainės, socialiniai tinklai, asmeniniai tinklaraščiai.

Nuorodų skelbimas socialiniuose tinkluose atsiduria išorinės optimizacijos ir SMM rinkodaros sankirtoje. Jų įsigijimo kaina yra nedidelė, o galimybės plačios.

 

Užsakyti išorinę SEO optimizaciją

Mes vykdome išorinę ir vidinę svetainių optimizaciją. Jūs galite užsakyti kompleksinę domeno optimizaciją. Ši paslauga apima auditą, strategijos sukūrimą ir realizavimą. Vien tik išorinė optimizacija, kaip vienintelis skatinimo būdas, nėra labai veiksminga, todėl mes siūlome užsakyti kompleksines paslaugas.

Mūsų biuras įsikūręs Vilniuje, bet mes priimame užsakymus iš bet kurio miesto ar valstybės. Darbai vykdomi nuotoliniu būdu. Kaina priklauso nuo audito rezultatų ir optimizavimo plano. Paskambinkite mums arba užpildykite užklausą, kad sužinotumėte savo svetainės optimizavimo kainą.

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Išorinio seo optimizavimas (Išorinis SEO) turi daugiau įvairių sudedamųjų dalių. Jei norite, kad išorinė seo optimizacija būtų atlikta profesionaliai, susisiekite su mumis užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 672 35775