Reklaminis skydelis („baneris“) – unikalus grafikos dizaino produktas
Reklaminis skydelis („baneris“) – tai vaizdai, kurie, naudojant nuorodas, nukreipia lankytojus į siūlomas interneto svetaines. Įmonė SEOFY užsiima profesionaliu reklaminių skydelių („banerių“) dizainu. Mes pateikiame šiuos optimalius sprendimus:
• reklaminio skydelio („banerio“) koncepcijos parinkimas;
• tinkamiausias spalvų sprendimas;
• atsižvelgus į situaciją, statiško ar dinamiško varianto parinkimas.
„Baneriai“ – galingas reklamos įrankis, jie įkeliami interneto svetainėse tam, kad patrauktų klientų dėmesį ir juos pastūmėtų spustelėti informacijos apie produktą puslapio nuorodą.
Sėkmingas reklaminių skydelių („banerių“) kūrimas yra susijęs su daugybe įvairių užduočių sprendimų, kuriuos derėtų patikėti tik patyrusiems SEO srities specialistams.

Grafikos dizainas – darbas kuriant išorinį svetainės patrauklumą.
Grafikos dizaino paslaugos – viena iš įmonės SEOFY darbo krypčių. Kiekvieną dieną tikrovėje mes susiduriame su įvairiomis grafikos dizaino formomis. Tai lankstinukai, iškabos, reklaminiai skydeliai („baneriai“), interneto svetainės, mobiliosios programėlės. Visa tai yra paslaugos, kurias jums skuba pasiūlyti mūsų įmonė. Kurdami kiekvieną dalyką, mes pasiūlome kažką ypatinga: išskirtinį stilių, kūrybinę idėją. Kad jūsų reklama būtų įdomi ir pasiektų tikslą – užsakykite profesionalų teikiamas grafikos dizaino paslaugas.

SEO optimizavimas – jūsų kelias į sėkmę
Šiandien pardavimai internetu – tai veiksminga priemonė pajamoms ir pelnui didinti. Jei norite, kad jūsų svetainė būtų paieškos užklausų TOP’e, kad būtų padidintas jos lankomumas ir konversijos rodiklis, siūlome kreiptis į įmonę SEOFY, kad gautumėte kompleksines SEO svetainės optimizavimo paslaugas.
SEO paslaugos – tai rinkinys priemonių, skirtų padidinti svetainės matomumą paieškos sistemose. Užsakę optimizavimą pas mus, gausite:
• pirmąsias pozicijas paieškos užklausų TOP’e;
• tikslinio srauto augimą;
• žymiai padidėjusias pardavimų apimtis;
• ekonomišką ir efektyvų, palyginus su kitais, rinkodaros būdą.

SEO optimizavimo būdai
Siekdamas optimizuoti jūsų išteklius, SEO specialistas peržiūri struktūrą, teksto turinį ir dizainą. Žinoma, viskas priklauso nuo kliento įmonės veiklos išskirtinumo. Visgi ryškių apribojimų nėra, taigi SEO optimizavimas remiasi keliais standartiniais etapais: dalyko analizė, darbas su techniniais parametrais, svetainės tūrinio užpildymas, dizaino sprendimai, reklamos proceso organizavimas. Svarbiausias iš jų yra grafikos dizainas.

SEOFY – aukštasis pilotažas SEO paslaugų srityje
Mūsų SEO optimizatorių, programuotojų, dizainerių komanda yra pasiruošusi iš karto imtis jūsų užsakymo. Mes perprasime jūsų veiklos išskirtinumą, atsižvelgsime į jūsų pageidavimus, atliksime turimos svetainės analizę arba sukursime naują – kur kas efektyvesnę.
Mūsų privalumai:
• individualus požiūris į kiekvieną užsakymą;
• naujovių diegimas ir vystymas SEO srityje;
• nuolatinė siūlomų paslaugų plėtra;
• mūsų klientų naujų idėjų ir projektų realizavimas;
• gilios specialistų žinios ir didžiulė patirtis.
Sudomino SEO paslaugos? Skambinkite mums, gaukite išsamią mūsų vadybininkų konsultaciją. Dirbdami kartu įvertinkite mūsų darbuotojų profesionalumą!