SEO auditas svetainei

Prieš pradedant vykdyti svetainės optimizavimą, atliekamas projekto SEO auditas. Ekspertai tikrina parametrų, turinčių įtakos domeno žinomumui paieškos sistemose, atitiktį. Išsamus auditas apima SEO elementų tikrinimą ir išteklių naudojimo įvertinimą. Jeigu svetainė yra optimizuota paieškos sistemoms, bet nėra patogi naudoti vartotojams, ji nebus pelninga.
SEO audito tikslas – sukurti rekomendacijas, kaip padidinti išteklių pelningumą. Problemą rekia spęsti kompleksiškai, kad svetainė būtų aukštai reitinguojama paieškos sistemose ir būtų patogi vartotojams. Auditas atliekamas prieš vykdant svetainės optimizavimo darbus.

SEO auditas - Kas tai?

SEO audito elementai

Kiekvienam projektui yra sudaroma individuali programa. Vertinimo kriterijai priklauso nuo svetainės tipo, norimo rezultato, užsakovo veiklos srities. Patikros rezultatas suteikia galimybę įvertinti silpnąsias vietas, sukurti svetainės  tobulinimo ir vystymo strategiją. Peržiūrėkime pagrindinius kriterijus, kuriais remiantis vykdoma patikra.

 

Optimizacijos analizė

Pagrindinė priežastis, kodėl verslininkai nutaria užsisakyti SEO auditą, – tai siekis patikrinti, ar svetainė atitinka optimizacijos reikalavimus. Svetainė turi atitikti atitinkamus kriterijus, jei norima patekti į pirmąsias paieškų sistemų siūlomas pozicijas.

Apie 60% interneto vartotojų peržiūri tik pirmąjį paieškos sistemų pasiūlytą puslapį. Užimamos aukštos pozicijos padidina lankytojų srautus,  užsakymų skaičių arba iš kontekstinės reklamos gaunamą pelną.

 

Vidaus ir išorės optimizavimo analizė apima:

  • Domeno reitingo pagal atitinkamus raktinius žodžius patikrinimą.
  • Indeksuotų puslapių paieškos sistemose skaičiavimą.
  • Paieškos sistemų pasitikėjimo lygio analizę (indeksai TIC, Google PR).
  • Svetainės struktūros analizę, failo robots.txt užpildymą.
  • Išorinių nuorodų į domeną skaičiaus ir kokybės vertinimo skaičiavimą.
  • Tekstų atitikimo pagal raktinius žodžius patikrą, tekstų kokybės vertinimą.
  • Antraščių, meta žymų (meta tags), vidinių nuorodų tarp puslapių patikrinimą.

Vykdant optimizacijos patikrą, naudojamos automatinės programos. Ekspertai analizuoja visus gautus duomenis ir įtraukia juos į ataskaitą. Jie užsakovui sudaro rekomendacijų sąrašą, atsižvelgdami į rankinės ir automatinės patikrų rezultatus.

 

Naudojimosi įvertinimas

SEO audito kaina apima naudojimosi svetaine (patogumas vartotojams) įvertinimą, kuris vykdomas tuo pat metu vertinant ir techninius optimizacijos rodiklius. Jei svetainė atsidaro lėtai, pasižymi netinkamu dizainu ar nepagrįsta struktūra, ekspertai pastebės šiuos trūkumus ir įtrauks į ataskaitą. Žiūrima, kaip veikia svetainės puslapiuose paieška, tikrinamas mygtukų ir kontaktinių formų veikimas, kad vartotojai  svetainėje galėtų atlikti pirkimus.

 

Užsakyti SEO auditą

Mes vykdome visapusišką SEO auditą, Vilnius – tai miestas, kuriame įsikūręs mūsų agentūros biuras. Neprivalu būti Lietuvos sostinėje, jei norite užsakyti mūsų paslaugas. Mes priimame klientų iš įvairių miestų ir valstybių užsakymus. Darbas vykdomas nuotoliniu būdu. Darbo terminai: 1-3 savaitės nuo susipažinimo su projektu iki ataskaitos pateikimo užsakovui.  Vidutinis laikotarpis pašalinti trūkumus: 2-5 mėnesiai, atsižvelgiant į naujo turinio kūrimą ir paskelbimą.

 

SEO audito kaina

Kaina priklauso nuo darbo apimčių: domeno puslapių skaičiaus, svetainės sukūrimo pradžios. Kaina prasideda nuo €100. Rekomenduojame užsakyti svetainės kompleksinį Seo optimizavimą. Mūsų ekspertai yra pasirengę savarankiškai pašalinti trūkumus, populiarinti domeną naudojant kontekstinę reklamą ir kitus  būdus.

Skambinkite arba užpildykite kontaktinę formą, kad sužinotumėte savo svetainės audito kainą.

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Jei norite, kad SEO auditas būtų atliktas profesionaliai, susisiekite su mumis užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 672 35775