SEO paslaugos svetainėms

SEO – tai svetainės populiarinimas paieškos sistemose, dažniausiai Google, siekiant pritraukti komercinių ir nekomercinių užklausų srautus. Paieškos sistemos optimizacijos esmė susijusi su kompleksinių priemonių, kurios galiausiai leidžia pagerinti interneto svetainės pateikimo poziciją, naudojimu. Tai savo ruožtu prisideda prie to, kad lankytojai užsuka į siūlomą svetainę.
Visiems žinoma, kad įgyti paieškos sistemos srautus pakankamai sunku, tačiau galiausiai tai – patys pigiausi ir kokybiškiausi lankytojai.

Kaip veikia SEO paieškos sistemos?

Profesionalios seo paslaugos – Padidins Jūsų verslo pardavimus!

Profesionalios SEO paslaugos reikalingos kiekvienam interneto svetainės savininkui, siekiančiam pritraukti aukštos kokybės komercinius srautus.
Kai pasaulyje vyrauja didelė konkurencija, nepakanka vien tik sukurti internetinę svetainę ir paskelbti ją internete. Būtina reguliariai atlikti vidinės ir išorinės optimizacijos darbus.
Profesionalios SEO paslaugos turėtų apimti visą kompleksą darbų, pradedant nuo svetainės kūrimo ir audito.
Jeigu svetainė sukurta neseniai, galbūt teks kurti logotipą ir ieškoti dizaino sprendimų. Tai padės jūsų svetainei išsiskirti iš kitų. Daugelis verslininkų naudoja standartinius šablonus, kurie yra įdiegti tūkstančiams svetainių, tačiau, neturėdami unikalaus dizaino, praranda galimybę pelningai pateikti savo verlo pasiūlymus.
Šiuo darbu derėtų užsiimti dar prieš svetainės paskelbimą. Grafikos ir dizaino paslaugos nėra tiesiogiai susijusios su paieškos sistemos optimizavimu, tačiau šioje srityje dirba ir mūsų specialistai.

 

Svetainės populiarumą didinti reikėtų keliomis kryptimis!

Šiandien neturėtumėte pasikliauti paieškos srautais, nes paieškos sistemos nuolatos keičia savo darbo algoritmus. Taigi svetainės populiarumą reikia didinti keliomis kryptimis.
Vienas iš alternatyvių klientų srauto šaltinių yra socialiniai tinklai, ypač Facebook. Sukurti grupę ar viešą puslapį – tai tik pirmas žingsnis. Sekėjų pritraukimas į tuščią grupę – sunki užduotis. Iš pradžių jūs galite nusipirkti Facebook sekėjų. Tai derėtų daryti labai atsargiai ir nedidelėmis apimtimis, kad nesukeltumėte įtarimo dėl vis didėjančio aktyvumo.
Taip pat derėtų atkreipti dėmesį ir į kitus populiarius ir pakankamai greitai besivystančius socialinius tinklus – Instagram, Twitter, YouTube. Dirbant su jais, jums gali tekti susikurti išskirtinį stilių, naudojantis grafikos ir dizaino paslaugomis.
Jeigu jūs rimtai vertinate svetainės kūrimo ir įvairių šaltinių, kurie reprezentuoja jūsų verslą, vystymo klausimą, apsvarstykite galimybę sukurti logotipą ir publikuoti jį kiekviename šaltinyje.
Atminkite: SEO “paieškos sistemų optimizavimas” – tai svarbi ir sunki procedūra, bet viskas prasideda nuo vidinių dėmenų. Jūs turite kruopščiai stebėti, koks turinys skelbiamas jūsų svetainėje. Stebėkite vartotojų elgesį. Jeigu jie jūsų svetainėje praleidžia vos 20 sekundžių ir iškart atsijungia, tai reiškia, jog reikia pakeisti dizainą arba tekstinę dalį.
Paprasta taisyklė: visų pirma paskelbkite svetainėje straipsnių, išskirtinių vaizdų, naudingos informacijos, atlikite vidinės optimizacijos darbus, tik vėliau – nuorodų pateikimas bei kitos profesionalios Seo paslaugos. Skatinti neišbaigtos arba nekokybiškos svetainės žinomumą paieškos sistemose nėra jokios prasmės, nes Google atseka vartotojų elgesį. Jeigu jie greitai išeina iš konkrečios interneto svetainės, tai gali sumažinti svetainės poziciją.

 

Kodėl jūsų verslui reikalingos SEO paslaugos?

Atrodo, kad šiandien galima pritraukti klientų iš socialinių tinklų, YouTube ir kitų šaltinių. Taip, tai tiesa. Visgi ignoruoti paieškos sistemų neverta.
Daugelis vadybos specialistų galvoja, kad paieškos srautas – pats geriausias, kadangi vartotojas iš karto pateikia savo užklausą ir jam belieka tik išsirinkti patį patraukliausią pasiūlymą.
Jūsų užduotis – savarankiškai populiarinti svetainę arba pasitikėti profesionalu, kad jis iškeltų jūsų svetainę kuo arčiau pirmosios užklausos pateikimo vietos.
Paieškos algoritmai nuolatos keičiasi. Strategijos, kurios sėkmingai veikė praėjusiais metais, šiemet jau gali būti nebeaktualios.
Taigi SEO optimizacija – yra kompleksinė ilgalaikė procedūra, kurią geriausia patikėti profesionalams. Jie nuolatos seka paskutines tendencijas, dirba su daugybe interneto svetainių ir turi galimybę praktiškai įvertinti, kas yra veiksminga, o kas ne.
Šiuo atveju jūsų funkcija – tai laiku sumokėti už paslaugas ir aptarnauti klientus, kurie ateina į jūsų svetainę būtent iš paieškos sistemų.

SEO paslaugos*

 

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Svetainės optimizacijos darbus galima suskirstyti į dvi grupes – vidinę ir išorinę.
Vidinė optimizacija apima straipsnių rašymą naudojant raktinius žodžius, keičiant jų dažnumą, analizę ir elgsenos veiksnių gerinimą. Dažniausiai tai nereikliausia reklamos proceso dalis, kuri gali būti įgyvendinama savarankiškai arba naudojantis tekstų rašytojo paslaugomis.
Kitas vidinės optimizacijos aspektas – darbas su techniniais veiksniais. Su tuo susijęs svetainės darbo greičio padidinimas optimizuojant skriptus, patikimo hostingo pasirinkimas, HTML ir CSS validavimo procesas, svetainės versijos, skirtos mobiliesiems įrenginiams, sukūrimas, naudojantis Google paslaugomis.
Išorinė optimizacija apima nuorodų į kokybiškus teminius šaltinius įsigijimą, darbų, susijusių su tiesioginių nuorodų į blogus, forumus, vykdymą, populiarinimą socialiniuose tinkluose.
Jeigu vidinė optimizacija – vienkartinis darbas, tai ošorine optimizacija reikia užsiimti nuolatos. Taigi svetainės savininkas turėtų kiekvieną mėnesį tam skirti lėšų. Įprastai SEO paslaugos kaina priklauso nuo užklausų kiekio ir tipo ir prasideda nuo 50 eurų kainos per mėnesį.

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Visiems žinoma, kad įgyti paieškos sistemos srautus pakankamai sunku, tačiau galiausiai tai – patys pigiausi ir kokybiškiausi lankytojai. Jei norite būti matomi „Google“ paieškos sistemojeir padidinti savo pardavimus, susisiekite su mumis užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 672 35775