SEO tekstai ir seo straipsniai svetainėms ir el. parduotuvėms

SEO tekstai ir straipsniai - Kad pritrauktumėte daugiau klientų, neskirdami lėšų reklamai, būtina padaryti taip, kad svetainė pasiektų užklausų pirmąsias pozicijas. Kokybiški SEO tekstai ir straipsniai svetainėms išsprendžia šį uždavinį. Unikali ir naudinga medžiaga leidžia ne tik sudominti skaitytojus. Optimizuota svetainė pakliūna į pirmąjį puslapį. Investavę į turinį, jūs sutaupysite tūkstančius eurų, skirtų reklamai.
Seo straipsniai ir tekstai svetainems

SEO tekstai ir straipsniai - SEO optimizavimas

SEO tekstai ir straipsniai svetainėms turi būti publikuojami tam, kad vyktų natūralus domeno optimizavimas. Tai ne tik reklaminiai tekstai svetainėms arba informacinė medžiaga. Kiekvieną puslapį reikia optimizuoti pagal SEO reikalavimus. Tai reiškia:

 1. Straipsnyje turi būti pateikti raktiniai žodžiai, susiję su verslo tema.
 2. Medžiaga turi būti suskaldyta į nedideles logines pastraipas.
 3. Būtina įtraukti sąrašus, nuotraukas, video įrašus, lenteles, blokus, patraukiančius dėmesį.
 4. Medžiaga turi būti struktūruota pagal skirtingo tipo pavadinimus.
 5. Kiekviename puslapyje turi būti nurodytos meta žymės.
 6. Neleidžiamas šlamštas, tuščiažodžiavimas, neoriginalumas.
 7. Neleidžiamos loginės, fakto, prasminės klaidos.
 8. Straipsniai turi atskleisti temą ir atsakyti į lankytojų klausimus.

SEO optimizavimas užtrunka nuo 2 iki 12 mėnesių. Kuo anksčiau bus pradėti viešinti produktų aprašymai arba informaciniai straipsniai, tuo greičiau bus galima pakilti į TOP‘ą. Rašymo strategija pagreitina optimizavimą, bet, dirbant su SEO, negalima užtikrinti greito rezultato.

Griežti apribojimai paveikia naujus domenus, kurie kol kas dar nėra populiarūs paieškos sistemose. Pavyzdžiui, Yandex „smėlio dėžė“ apriboja optimizavimą iki 6 mėnesių. Kol veikia apribojimai, verta nukreipti dėmesį į dizainą ir turinį, kad vėliau būtų galima greitai augti.

SEO optimizavimo strategija sudaryta iš keleto etapų. Atidžiau  apžvelkime kiekvieną.

 

Semantinių žodžių branduolio sudarymas

Produkto aprašymas turi atitikti potencialių pirkėjų užklausas. Ne visada pardavėjo ar gamintojo prekių aprašymas sutampa su kliento užklausomis. Reikia žinoti, ko internete ieško jūsų tikslinė auditorija, ir, atsižvelgus į užklausas, kurti aprašymus. Potencialių klientų frazės sukuria semantinių žodžių branduolį.

Kiekvienas straipsnis turi atitikti tam tikrą užklausų grupę. Nebūtina nurodyti jų pagrindine forma, kai žodžiai logiškai nesusiję. Galima keisti žodžius vietomis ir taisyti galūnes, kad posakis būtų gramatiškai taisyklingas. Šiuolaikiniai paieškos algoritmai išmoko atpažinti netiesioginius užklausų įrašus. Visgi gramatiškai taisyklingas straipsnis labiau patiks skaitytojams.

 

Turinio strategija – „Turinio plano kūrimas“

 

Jei norite užsakyti SEO tekstą, visų pirma būtina sukurti turinio viešinimo planą. Surinktos užklausos suskirstomos į temines grupes. Nusprendžiama dėl puslapio struktūros ir apimčių.  Optimalus santykis: ne daugiau 1 užklausos 300-400 simbolių.

Sudaromas turinio kūrimo planas. Visų pirma rašoma ir publikuojama pati svarbiausia medžiaga. Taip apimami:

 • Pagrindinis puslapis.
 • Įmonės pristatymas.
 • Meniu skirsnių aprašymai.
 • Pagrindinių prekių ir paslaugų aprašymai.

Šie puslapiai dažnai ieškomi užklausose. Planavimo etape išskiriami straipsnių autoriams keliami reikalavimai. Jie gali skirtis, atsižvelgus į skirtingas projektų temas.

 

Straipsnių rašymas

Pagrindinis SEO optimizavimo etapas. Autoriai gauna užduotį ir pradeda dirbti pagal planą. Straipsnių rašymas užtrunka priklausomai nuo projekto. Paprastus tekstus galima parašyti per 1-2 dienas. Komercinės svetainės turinio užpildymas trunka nuo 2-4 mėnesių. Virtualią biblioteką derėtų pildyti metų metus, nuolat publikuojant naują medžiagą.

Būtinybė užsakyti straipsnį nuolat iškils ateityje. Po pirmojo svetainės turinio užpildymo šis darbas nesibaigia. Ateityje jums reikės aprašyti naujus produktus ir paslaugas, viešinti įmonės naujienas. Laukui bėgant užklausos algoritmai ims keistis, tuomet reikės redaguoti straipsnius. Mes siūlome nuolatiniams klientams palankias bendradarbiavimo sąlygas.

 

Straipsnių ir tekstų publikavimas

Galutinis bendradarbiavimo etapas. Redaktorius peržiūri parašytą medžiagą, esant būtinybei, ją pataiso. Svetainių kūrimo žinovas publikuoja straipsnius, vadovaudamasis optimizavimo taisyklėmis.  Jis nustato meta žymes, parengia išdėstymą, prideda paveiksliukų ir video įrašų. Puslapio optimizavimas reikalingas, jei norima patekti į paieškos sistemų pateikiamų užklausų TOP‘ą.

 

Svetainės turinio tipai

Rašydami straipsnius, mes atkreipiame dėmesį ne tik į raktinius žodžius. Mūsų medžiaga yra įdomi ir naudinga lankytojams. Mes atsižvelgiame į kiekvieno projekto išskirtinumą, tikslinės auditorijos charakteristiką. Viena dažniausių SEO klaidų – tekstų perrašymas neatsižvelgus į projekto temą. Mes sukuriame iš tikrųjų unikalią medžiagą, kuri patinka žmonėms.

 

Reklaminiai straipsniai

Išsamus prekių ir paslaugų aprašymas būtinas kiekvienai komercinei svetainei. Pardavimams skirtame tekste aprašomi produkto privalumai, nurodomas jūsų išskirtinumas iš konkurentų, skatinamas neatidėliotinas pirkimas. Kuo daugiau informacijos apie prekes ir paslaugas jūs mums pateiksite, tuo bus didesnis pardavimams skirto teksto poveikis.

Vyrauja klaidingas įsitikinimas, kad pardavimams skirtas tekstas gali būti bet kuris tekstas, kuriame yra žodžiai „pirkti“ ir „užsakyti“, susieti su jūsų miestu ir produkto pavadinimu. Bet tai nėra tiesa. Standartiniai posakiai kenkia, o ne padeda pardavimams. Jie neatskleidžia jūsų produkto privalumų. Gera reklaminė medžiaga sukelia norą pirkti.

SEO tekstai ir straipsniai informacinio pobūdžio svetainėms

Be tiesioginių pardavimų, internete galima užsidirbti ir iš informacinių svetainių. Bibliotekose yra daugybė straipsnių ta pačia ar panašia tema. Savininkams pelną atneša parodytų reklamų, kurias peržiūri lankytojai, ir reklaminių skelbimų paspaudimų skaičius.

Informaciniams projektams skirti straipsniai kuriami vadovaujantis šiek tiek kitokiais reikalavimais. Būtina suteikti lankytojui kuo išsamesnį atsakymą į jo užklausą. Čia nėra motyvacijos kažką parduoti. Reikia užlaikyti lankytoją, naudojantis nuorodomis, siekti, kad jis apsilankytų ir kituose puslapiuose. Kuo daugiau lankytojai praleidžia laiko svetainėje, tuo didesnis siūlomos reklamos pelnas.

 

Internetinės svetainės turinio užpildymo kaina

SEO teksto kaina priklauso nuo jo paskirties. Įprastai prezentacinis tekstas apie įmonę yra brangesnis už vienodus prekių aprašymus. Straipsnių kaina apima autoriams, redaktoriui, svetainės programuotojui, kuris publikuoja tekstus, skirtą užmokestį. Kokybiška medžiaga, atsižvelgus į rinkos reikalavimus, negali būti parduodama pigiai.

Kaina aptariama individualiai. Ji priklauso nuo projekto temos, medžiagos kiekio. Dažnai pas mus užsako kompleksinį domeno optimizavimą, kuris apima ne tik turinio kūrimą. Tokiu atveju kaina skaičiuojama taikant nuolatiniams klientams siūlomą nuolaidą.

Mūsų įmonėje jūs galite užsakyti reklaminį tekstą ir sudaryti sutartį dėl nuolatinio turinio kūrimo. Mūsų įmonė įsikūrusi Vilniuje, bet mes dirbame su projektais iš įvairių miestų ar šalių. Darbai vykdomi nuotoliniu būdu internetu. Klausimai aptariami telefonu arba elektroniniu paštu. Kad sužinotumėte, kiek kainuotų jūsų tekstai, pateikite kainos apskaičiavimo užklausą. Netrukus su jumis susisieks vadybininkas, su kuriuo galėsite aptarti projekto optimizavimo detales.

SEO tekstai*

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Norėdami užsakyti seo tekstų ar straipsnių rašymo paslaugą, susisiekite su mumis
užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 672 35775

seo tekstai ir straipsniai svetainėms

Užsisakiau seo teksto rašymas ir likau labai patenkintas šią paslaugą. Parašytas tekstas atitiko ir net viršijo visus lukesčius. Rekomenduoju šią įmonę.

Editor's Rating:
5