Vidinė seo optimizacija paieškos sistemoms

Vidinė seo optimizacija paieškos sistemoms – svarbi rinkodaros dalis. Kuo aukštesnės svetainės pozicijos, tuo didesnį pelną ji teikia. Maždaug 60% vartotojų peržiūri pagal užklausą pateiktą tik pirmąjį puslapį. SEO optimizavimas didina lankytojų srautus, reklamų peržiūrų, paslaugų ir prekių užsakymų kiekį. Kad būtų pasiektas rezultatas, būtina iš profesionalų užsakyti vidinę SEO optimizaciją.

Kas yra vidinė SEO optimizacija?

Kas yra vidinė seo optimizacija ? (Vidinis SEO)

Vidinė SEO optimizacija – tai darbai, kuriuos reikia atlikti svetainėje pagal “Google” rekomendacijas ir vidinio seo reikalavimus, tam kad vyktų skatinimas paieškos sistemose.  SEO optimizacija negarantuoja, kad pateksite į paieškos sistemų siūlomą TOP‘ą. Tačiau neatlikus šių darbų užimti pirmųjų pozicijų neįmanoma. Vidinė SEO optimizacija yra skatinimo strategijos dalis.  Ji apima techninę optimizaciją, puslapių užpildymą naudingu turiniu, išteklių naudingumo didinimą. Vidinis SEO užtikrina, kad  jūsų internetinės svetainės turinys, svetainės puslapių pavadinimai ir jų žymos, taip pat bendra svetainės struktūra ir jos programinis kodas būtų optimizuotas pasirinktiems raktažodžiams.

 

VIDINIO SEO OPTIMIZACIJA APIMA:

RAKTAŽODŽIŲ ANALIZĖ – Būtina atlikti kiekvienai internetinei svetainei ar el. parduotuvei išsamią raktažodžių analizę, kuri padės tinkamai pasirinkti, kokius raktinius žodžius naudoti, kad vartotojai galėtu rasti jūsų internetinę svetainę ar el. parduotuvę.

SVETAINĖS TURINIO KOKYBĖ – Internetinė svetainė ar el. parduotuvė būtinai turi būti pakankamai užpildyta naudingu ir kokybišku turiniu.

SVETAINĖS TURINIO PATEIKIMAS – Internetinėje svetainėje turinio informacija turi būti pateikiama su iliustruotais aiškinamaisiais paveikslėliais, vaizdo medžiaga ar kt.

 

Techninė optimizacija

Kiekviena paieškos sistema turi duomenų bazes, kuriose saugomi visi užklausai skirti puslapiai. Kad svetainė patektų į paieškos sistemų duomenų bazes, ji turi atitikti nustatytus reikalavimus. Į indeksą gali būti įtraukti tik naudingą turinį turintys puslapiai. Techniniai puslapiai turi būti paslėpti nuo indeksavimo.

 

Techninė optimizacija apima:

 • robots.txt ir sitemap.xml  failų užpildymą;
 • Puslapio 404, 301 ir 302 nukreipimų („redirektų“) nustatymą;
 • Pasikartojančių puslapių ir meta žymų („metategų“) pašalinimą;
 • Pagrindinio puslapio nustatymą;
 • Užkraunamų paveikslėlių optimizaciją;
 • URL puslapių atvaizdavimo nustatymą.

Atlikus techninę optimizaciją, galima imtis naujo turinio užpildymo darbų, kad vyktų seo optimizacija paieškos sistemose.

 

Svetainės turinio kūrimas

Naujo turinio kūrimas ir viešinimas apima 90% laiko, skirto vidinei optimizacijai. Puslapio užpildymas turiniu vyksta pagal schemą:

 • Projekto temą atitinkančių semantinių žodžių rinkimas;
 • Naujų straipsnių turinio – plano kūrimas;
 • Naudingo turinio rašymas ir viešinimas.

Vidinė SEO optimizacija reikalauja laikytis nustatytų naujų pranešimų ir puslapių skelbimo taisyklių. Kiekviena nauja medžiaga privalo turėti žymes, pridėtus sąrašus, nuotraukas ir video įrašus. SEO optimizavimą paieškos sistemose teigiamai veikia panašių puslapių nuorodų susiejimas.

 

Rūpinimasis lankytojais

Vienas faktorių, lemiančių užimamą poziciją paieškos sistemose, – laikas, kurį lankytojai praleidžia naršydami svetainėje. Lankytojus sudominti ir užlaikyti padeda patrauklus dizainas ir patogus funkcionalumas (naudojimasis).

 

Naudojimosi patikros sąrašas:

 • Puslapiai atidaromi greitai (ne ilgiau kaip per 2-3 sekundes);
 • Tekstas lengvai skaitomas, pastebimas puslapio spalviniame fone;
 • Įkeliami visi paveikslėliai ir video įrašai;
 • Puslapyje lengvai randama reikalinga informacija;
 • Medžiagą lengva skaityti naudojantis mobiliaisiais įrenginiais.

Naudojimosi analizė yra įtraukta į vidinės optimizacijos auditą ir bendras optimizacijos išlaidas.

 

Užsakyti vidinį SEO optimizavimą

Mes užsiimame profesionaliu svetainės seo optimizavimu internete. Svarbi seo optimizavimo strategijos dalis yra klientų svetainių optimizavimas. Iš pradžių atliekamas vidinis SEO išteklių auditas. Analizuojame kliento svetainę ir parengiame optimizavimo planą.

 

Vidinio SEO optimizavimo kaina

Remiantis planu, numatomi darbo atlikimo terminai ir vidinio optimizavimo išlaidos. Priklausomai nuo darbo apimčių nustatoma paslaugų kaina. Vidutinė paslaugos kaina svyruoja nuo €100 iki €1000 eurų. Profesionalus darbas 150% didina lankomumo augimą. Jūs galite sužinoti savo svetainės optimizavimo paslaugų kainą. Užpildykite užklausą dėl SEO optimizavimo ir nurodykite savo domeno nuorodą. Artimiausiu metu su jumis susisieks SEO specialistas, kad aptartumėte išteklių optimizavimo strategiją.

KITOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

Pasiruošę pradėti?
Susisiekite su mumis!

Išvardinome pagrindinius vidinio seo optimizavimo elementus. Vidinio seo optimizavimas (Vidinis SEO) turi daugiau įvairių sudedamųjų dalių. Jei norite išpręsti visas vidinės seo optimizacijos problemas susisiekite su mumis užpildę kontaktinę formą arba telefonu +370 672 35775